1803/734
Constant (f. Amsterdam 1920, d. Utrecht 2005)
Komposition. Sign. Constant, 117/200. Litografi i farver. Lysmål 37×47.
Original stand. Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 16. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
27 bud