1606/1614
Bertel Thorvaldsen, efter
“Juleglæde i Himlen”. Plakette af bisquit. Stemplet B&G Eneret. 19. årh. Diam. 32.
Reparationer og mindre kanthak.
Varia, 11. februar 2016
Vurdering
Hammerslag