2250/7617
Karel Appel (f. Amsterdam 1921, d. Zürich 2006)
Komposition. Sign. Appel 71, 23/100. Litografi i farver. Bladstørrelse 90×63.
Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet.
CoBrA, 13. december 2022
Vurdering
Hammerslag
16 bud