2448/38
Rokoko konsol af forgyldt træ, plade af gråbroget marmor, udskåret med ornamentik i let relief, fødder i form af volutter. 18. årh. H. 67. B. 71. D. 48
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering