2440/741
Dansk møbeldesign
Cirkulært sofabord af mahogni. Top ilagt blå kakler. Udført 1950'erne. H. 52. Diam. 120.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering