1842/690
Max Papart (f. Marseille 1911, d. 1994)
To kompositioner. Sign. Max Papart, I/XXV og H.C. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 56×76. Uindrammet. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Moderne kunst og design, 16. oktober 2018
Vurdering
Hammerslag