1842/​690

Max Papart (f. Marseille 1911, d. 1994)

To kompositioner. Sign. Max Papart, I/XXV og H.C. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 56×76. Uindrammet. (2)

Dette emne handles i fuldmoms

Moderne kunst og design, 16. oktober 2018

Vur­dering

1.000–1.200 DKK

Hammerslag