1934/645
Andy Warhol, efter
“Flowers”. Usign. Serigrafier i farver. Stemplet på bagsiden “fill in your own signature” samt Published by Sunday B. Morning. Bladstørrelser 91×91. (2)
Original stand. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 20. august 2019
Vurdering
Hammerslag
10 bud