2048/731
Kvadratisk sofabord af massiv mahogni. Udført og mærket hos K.P. Møbler. H. 55. L./B. 100.
Pæn stand med lette brugsspor, herunder mindre ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 24. november 2020
Vurdering
Hammerslag
20 bud