2131/788
Dansk møbeldesign
Tre indskudsborde af eg med plader af brunlakeret formica. H. 39–48. L. 42,5–54,5. B. 37,5. (3)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Overfladeridser og mærker.
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud