2432/7535
Søren Georg Jensen (f. København 1917, d. sst. 1982)
Komposition. Sign. Søren Georg Jensen 1959, 114/150. Litografi i farver. Lysmål 63×41.
Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet.
Vurdering
20 bud
962020 (Autobud) | ||
1021546 | ||
962020 (Autobud) | ||
1021546 | ||
962020 | ||
1021546 | ||
962020 | ||
1021546 | ||
962020 | ||
1021546 | ||
917299 (Autobud) | ||
1021546 | ||
917299 (Autobud) | ||
1021546 | ||
917299 (Autobud) | ||
1021546 | ||
917299 (Autobud) | ||
1021546 | ||
917299 | ||
1021546 |