2432/169
10 årsskeer af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde. Georg Jensen. Vægt 456 g. (10)
Bestående af: 1971–1978. 1980–1981.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Vurdering
862281 (Autobud) | ||
801465 | ||
862281 (Autobud) | ||
801465 | ||
862281 | ||
899542 (Autobud) | ||
862281 | ||
899542 | ||
1114252 |