2432/7534
Frede Christoffersen (f. Borup 1919, d. Humlebæk 1987)
“Aften”. Sign. FC 67; sign. og dateret med titel på bagsiden. Olie på plade. 38×33.
Mindre krakeleringer.
Vurdering