2124/976
“Das Rheingold”. Sign. Ingrid Rosell, 98/100. Mappe med syv litografier i farver, det ene besat med glasperler. Bladstørrelse 64,5×47,5. Uindrammede.
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag