2438/1232
Ametystslipsenål af 14 kt. guld prydet med ametyst. L. 6,1. Vægt ca. 14 g.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Ametyst fremstår med krakeleringer.
Vurdering
999018 (Autobud) | ||
846622 | ||
999018 (Autobud) | ||
846622 | ||
999018 |