2045/2006
Herrearmbåndsur af 18 kt. guld. Model Classic, ref. 1521.3. Quartz værk med dato. Sort urskive med forgyldte visere. Original rem af sort gummi med foldespænde af 18 kt. guld. Urets diam. 36 mm. 1990–2000'erne.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Armbåndsure, 4. november 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|