2043/762
Troels Wörsel (f. Århus 1950, d. Køln 2018)
To kompositioner. Sign. og dateret på bagsiden. Akvarel og oliekridt på papir. 76×56. Uindrammet. (2)
Håndteringsmærker
Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
25 bud