2435/760
Arne Haugen Sørensen (f. København 1932)
Figurkomposition. Sign. AHS 87. Akvarel på papir. Lysmål 55×27.
Undersøgt i ramme. Papiret er lettere gulnet. Ramme med løse samlinger.
Fra
i
Vurdering
17 bud
1050980 | ||
826327 (Autobud) | ||
1050980 | ||
826327 (Autobud) | ||
1050980 | ||
826327 (Autobud) | ||
1050980 | ||
826327 (Autobud) | ||
1050980 | ||
826327 (Autobud) | ||
1050980 | ||
826327 (Autobud) | ||
1050980 | ||
826327 (Autobud) | ||
1050980 | ||
826327 | ||
922832 |