2413/9067
Fransk bureau plat af rosentræ med montering af forgyldt bronze. Louis XV form, 19. årh.s slutning. H. 78. L. 116. B. 68.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger ikke.
Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag