2413/​9067

Fransk bureau plat af rosentræ med montering af forgyldt bronze. Louis XV form, 19. årh.s slutning. H. 78. L. 116. B. 68.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger ikke.

Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024

Vur­dering

12.000–15.000 DKK

Hammerslag