2014/218
Et par gustaviansk form kandelabre af forgyldt bronze, hver til tre lys, stammer i form af karyatider på høje runde baser. 19. årh. H. 39 cm. (2)
Spor af brug.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020
Vurdering
Hammerslag