1223/515
Martin Bradley (f. Richmond, England 1931)
Komposition. Sign. Martin Bradley 1962. Akvarel på papir. Lysmål 59×85.
Papiret er gulnet. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 5. juni 2012
Vurdering
Hammerslag