2447/221
Svensk spejl i ramme af forgyldt træ, udskåret med fritstående søjler, vase og egeløv. 19. årh.s begyndelse. H. 159. B. 74.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Afslag på toppen af højre side.
Vurdering