2125/810
Ubekendt billedhugger, 20. årh.
Herreansigt. Usigneret. Figur af uglaseret rødler. H. 33.
Ridser og mærker. Brændingsrevne.
Moderne kunst og design, 22. juni 2021
Vurdering
Hammerslag