2435/840
“Ochetta”. Justérbar bord-/væglampe af messing. Udført hos O-luce. H. ca. 25.
Brugsslitage, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Fra
i
Vurdering
970848 | ||
1020595 | ||
941081 | ||
935659 |