1635/​1632

To store sjaler af silke med henholdsvis broderet og trykt dekoration. 20. årh. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle syninger er gået op.

Varia, 1. september 2016

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag