2437/877
Acton Schubell (, Danmark. 20. Århundrede)
Ib Madsen (, Danmark. 20. Århundrede)
“Pragh”. Et par skamler med ben af teak. Sæde betrukket med dybthæftet lyst lammeuld. Udført hos Schubell & Madsen. (2)
Nybetrukket. Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Moderne kunst og design, 10. september 2024
Vurdering
Hammerslag
42 bud