2327/626
Skandinavisk design
Sæt på fem stole af eg betrukket med orange stribet uld. Ubekendt producent. (5)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 4. juli 2023
Vurdering
Hammerslag