2327/​626

Skandinavisk design

Sæt på fem stole af eg betrukket med orange stribet uld. Ubekendt producent. (5)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 4. juli 2023

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag