2045/37
Dansk maler, c. 1900
Folkeliv på hjørnet af Sortedamsdoseringen og Dronning Louises Bro. Sign. G. Larsen?. Olie på malepap. 29,5×45.
Behov for let overfladerensning. En mindre krakelering.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020
Vurdering
Hammerslag
43 bud