1927/1575
Et par “Black Forest” vægkonsoller udskåret med hovedmonterede gemser. Ca. 1900. H. ca. 21 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser, mindre afslag på bagside.
Varia, 4. juli 2019
Vurdering
Hammerslag