2438/43
N. F. Schiøttz-Jensen (f. Vordingborg 1855, d. København 1941)
En kvinde i hvid kjole og sommerhat stående på stranden. Sign. N. F. Schiøttz-Jensen. Olie på lærred. 40,5×28.
Vurdering
836548 | ||
812410 | ||
836548 | ||
872454 |