2250/636
André Derain (f. Chatou ved Paris 1880, d. Garches 1954)
Komposition med kvinde. Sign. Derain, 15/100. Litografi. 43×35.
Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet.
Moderne kunst og design, 13. december 2022
Vurdering
Hammerslag
14 bud