2416/​283

Et par lysestager af sterlingsølv. Stemplet E.T.J sterling Denmark. 20. årh. Udfyldte. H. 18,7. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Skæve.

Ældre malerier, møbler og varia, 15. april 2024

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag