2416/283
Et par lysestager af sterlingsølv. Stemplet E.T.J sterling Denmark. 20. årh. Udfyldte. H. 18,7. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Skæve.
Ældre malerier, møbler og varia, 15. april 2024
Vurdering
Hammerslag