2251/9013
Fransk maler, 19. årh.
Portræt af en ung kvinde. Usigneret. Olie på lærred. 69×56. Samtidig ramme.
Retoucheringer - primært i baggrunden. Mindre krakeleringer. Trænger til en rensning.
Selected, 19. december 2022
Vurdering
Hammerslag