12022/179
Kay Bojesen (f. København 1886, d. Gentofte 1958)
Tre gardere af bemalet træ, én med tromme uden trommestikker og én med sabel og en uden noget. Stemplet. H. 22. (3)
Lettere brugsslitage
Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020
Vurdering
Hammerslag