2427/​1295

Louis Vuitton

“Robusto” mappe af sort Taiga læder med sølvfarvede beslag, kort hank, en udvendig baglomme, syv indvendige rum, en indvendig lynlås lomme og sort stof for. H. 30 x B. 41 x D. 14 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Noget slitage og ridser på læder. Nøgle mangler. Alle mål er cirkamål.

I Lyngby
Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

896810 2.000 DKK