12022/129
Pluto legetøjshund af udskåret og bemalet træ. udført af BRIO, ca. 1960. H. 33 cm. H. ca. 10 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud