922/​149

Et par fransk empire kandelabre af forgyldt og patineret bronze, hver med stående klassisk kvinde med fakler i hænderne, fire lysholdere. 19. årh.s begyndelse. H. 64. (2)

Bestil konditionsrapport

Budfrist

Vur­dering

75.000–80.000 DKK

Kom­mis­sions­bud

Hvad er et kommissionsbud?