1917/1653
Et par Louis Philippe stager af forgyldt bronze, let koniske stammer på runde fodstykker støbte med egeløv og palmetfrise. 19. årh.s slutning. H. 25,5 cm. (2)
Aldersrelaterede spor. Tyller med slitage.
Varia, 25. april 2019
Vurdering
Hammerslag