12108/101
Albert Bertelsen (f. Vejle 1921, d. sst. 2019)
Seks kompositioner. Fire signeret samt to tryksign. Træsnit på papir. Bladmål 25×19. Uindrammede. (6)
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag