2138/356
Thailandsk Buddha af forgyldt bronze isat små flusser. 20. årh. H. 52 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag
26 bud