Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998)
Tre kompositioner. Alle sign. EJ 86, E.A. Litografi i farver. Lysmål 48×34. (3)
Undersøgt i ramme. God stand. Passepartout med misfarvninger.