2438/14
Spansk-filippinsk langbord af narratræ (Pterocarpus indicus). 18.-19. årh. H. 76. L. 240. B. 92.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i træet. Restaureret.
Ældre malerier, møbler og varia, 16. september 2024
Vurdering
Hammerslag