11920/33
Aage Bernhard-Frederiksen (f. Aarhus 1883, d. Skagen 1963)
Vinterlandskab. Sign. Aa. Bernhard. Olie på lærred. 65×95.
Sælger oplyser: Intet at bemærke.
Kunst, antikviteter & design, 18. maj 2019
Vurdering
Hammerslag