12008/​102

Et par danske stikrammer af udskåret, forgyldt træ med sølvprofil. 19.årh. Lysmål 56×43,5. Rammemål 68×56,5 (2)

Skrammer, afslag og andre håndteringsspor.

Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag