12008/102
Et par danske stikrammer af udskåret, forgyldt træ med sølvprofil. 19.årh. Lysmål 56×43,5. Rammemål 68×56,5 (2)
Skrammer, afslag og andre håndteringsspor.
Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020
Vurdering
Hammerslag