1951/1203
Meisterstück 149 fyldepen prydet med sort resin og forgyldte detaljer. Pennespids af 14 kt. delvist rhodineret guld. L. ca. 14 cm.
$
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Smykker, 18. december 2019
Vurdering
Hammerslag
35 bud