2023/32
Nodeskab af mahogni, front med låge bag hvilken hylder og skuffer, herunder to større skuffer. Empireform. Ca. 1900. H. 107. B. 43. D. 32.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag