2103/215
Krucifiks, Kristusfigur af udskåret elfenben, kors af delvis forgyldt træ. 19. årh. H. 23,5/41 cm.
Aldersrelaterede spor og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud