Kurt Trampedach (f. Hillerød 1943, d. Sare, Frankrig 2013)
Ansigt. Sign. Kurt Trampedach 1989, 24/150 Litografi i farver. Lysmål 51×38.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme. Små insekter ved passepartout.
12 bud
1167211 | ||
907204 (Autobud) | ||
1167211 | ||
907204 (Autobud) | ||
1167211 | ||
907204 (Autobud) | ||
1167211 | ||
907204 (Autobud) | ||
1167211 | ||
907204 | ||
820602 | ||
1063275 |