12124/37
Peter Christoffersen (f. København 1945)
Fire landskaber. Alle sign. P. Christoffersen. Olie på lærred. Lysmål 30×30. Rammemål 32,5×32,5. (4)
Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021
Vurdering
Hammerslag