2023/101
Spisebord af hvidmalet med udtræk med tre tillægsplader. Gustaviansk stil, 20. årh. H. 75. L. 133/277. B. 96.
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag