1946/​338

Et par hollandske spidsstager af malm med balusterformet stamme. 17/18. årh. H. 37/48 cm. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag

6.000 DKK

(Autobud) 6.000 DKK
5.500 DKK
(Autobud) 5.000 DKK
4.800 DKK
(Autobud) 4.600 DKK
4.400 DKK
4.200 DKK
4.000 DKK