1946/338
Et par hollandske spidsstager af malm med balusterformet stamme. 17/18. årh. H. 37/48 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019
Vurdering
Hammerslag